O nás

Spokojný a zdravý pacient je pre nás to najdôležitejšie. Naším cieľom je pacienta vyliečiť a nie liečiť, preto volíme komplexný prístup k riešeniu vašich problémov. Každodenné bolesti a obmedzenia sú skutočným problémom nie len pre vrcholového športovca ale aj pre každého bežného človeka. Zbavte sa s nami svojich obmedzení!

ProClinic je nové súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu. Základom každej úspešnej liečby je spolupráca pacienta s terapeutom, preto je pre nás dôležité, aby naši klienti rozumeli každému kroku liečby. Volíme individuálny prístup, kde terapeut úplne venuje svoju pozornosť klientovi.

Vyberete si svojho odborníka! 

Pôsobíme na novej klinike

Od Februára sme sa presťahovali do nových priestorov kliniky na Orešianskej 5

null

Naši odborníci sa zameriavajú na správnu diagnostiku problému a pracujú na tom, aby sa bolesť už viac nevrátila. Všetci sú maximálni profesionáli a sú tu pripravení pre vás. Nebojte sa opýtať, je dôležité, aby ste celému liečebnému procesu rozumeli.

null

Základom je kvalitné komplexné vyšetrenie tela. Až následne môžeme nastaviť správnu liečbu vhodnými metódami podľa potreby. Liečime rôzne druhy diagnóz od akútnych seknutí, bolestí chrbta, svalov, kĺbov a šliach až po vážnejšie chronické ochorenia pohybového aparátu.

null

Doktori a fyzioterapeuti v našom rehabilitačnom centre navštevujú množstvo školení a kurzov, kde naberajú cenné vedomosti. Neustály systém vzdelávania nám zaručuje nadštandardnú kvalitu a efektívnu liečbu pacienta.

Menu